Slide background
Slide background
Slide background

Catering

Catering teenust pakkudes hindame klientide heaolu, pakume lisaväärtust sõbraliku teeninduse ja kliendikesksusega. Meie eesmärgiks on rahulolevad kliendid ja ürituse õnnestumine.

Pakume teenust, mis ületab nii klientide kui külaliste ootused. Oleme paindlikud vastavalt ürituse eripärale ja soovidele, vastavalt millele kohandame ning täiendame menüüd ning leiame koostöös parima lõpplahenduse.

Pakume catering- teenust Sinu poolt valitud kohas erinevateks tähtpäevadeks. Sünnipäevad, pulmad, peied, grillipeod, seminarid, konverentsid jne.

Iga menüü koostamisel lähtume ürituse eripärast ning eelarvest. Valikuga pakutavatest roogadest on võimalik tutvuda lehel.
On oluline, et juba enne catering teenuse planeerimist selgitaksime välja kliendi soovid ning vajadused lähtuvalt ürituse tüübist. Peale esmast planeerimist ja pakkumise koostamist paneme paika menüü ja valime sobivad joogid. Ürituse iseloomust sõltuvalt täpsustame mööbli ja inventari vajalikkuse ning lepime kokku teenindusviisi ning toitude väljapaneku.

Catering teenus ei ole pelgalt kõhutäitmine, vaid toiduelamuse saamine või erilise piduliku kokkusaamise tähistamine meeldivas seltskonnas. Teeme seda, mida armastame ning anname endast parima, et kogu meie menüüd nautides jääks saatma eriline toon, mis kutsuks seda kõike taas kogema.

Inventar ja teenindus

Kogu teeninduseks vajaliku inventari sõidutame kliendi juurde kohale (lauad, toolid, nõud, telgid, katmis- ja serveerimisvahendid).
Hoolitseme õigeaegse toidu serveerimise kui ka kogu mööbli transpordi, lauakatmise ja teeninduse eest. Kõik kasutatud nõud ja töövahendid toome peale ürituse lõppu tagasi, kus need pestakse ja korrastatakse.

Peolaua tellimise planeerimisel oleks juba hea eelnevalt valmis mõelda

Võtke meiega ühendust ning täpsustame koos peolaua tellimise soovi!