Slide background
Slide background
Slide background

Meist

Olles Teinud catering teenust ja väliüritustel toitlustamist eelnevad 4 aastat põhitöö kõrvalt avastasin vajaduse ja nõudluse kasvades ennast mõttelt ,et oleks aeg pakkuda oma teenuseid ja kogemusi perega kodumaal paikselt.
Sellest tekkis 2016 aastal OÜ Tainas

Tainas OÜ puhul on tegemist ettevõttega, mille asutajaks ja visiitkaardiks on kokk – Kaido Lepik.
Tegutseme kevadpealinnas Türil. Meil on avatud kena söögikoht Pizza & Pasta kus pakume värskeimast toorainest kohapeal valmivaid roogasid kogu perele.
Asukoht Türil annab meile suurepärase võimaluse pakkuda Catering teenust üle Eesti kuna asume Eestimaa südames.

Olles omandanud kogemusi 10 aastat Tallinki erinevatel laeva restoranides, Norras kui ka viimased kolm aastat Soome kvaliteet restoranis. Koostöös rahvusvaheliste kolleegidega olen õppinud tegema erinevate riikide roogasid, saanud maitseelamusi. Liites oma kogemusi ja nägemust omandatust tooksin selle Teie peolauale. Menüüst leiab meelitusi nii liha- kui kalaarmastaja ning selle koostamisel on leitud meelepärast erinevatest köökidest grillitult või bbq ahjus valmistatult. Valitud meeskonnaga teeme seda, mida armastame ning soovime seda jagada ka Teiega. Catering firmad ja pakutav teenus aitab pidulikuma toitlustusteenuse tellimise soovi korral pakkudes mugavus- ja kindlustunnet ürituse korraldajale. Anname endast parima, et kogu menüüd nautides jääks saatma eriline toon, mis kutsuks seda kõike taas kogema.